BASMED

Przejdź do treści
Dr n.med. Artur Smektała
specjalista chorób wewnetrznych
dietetyk, hipnoterapeuta
Dr n.med. Beata Smektała
Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Oboje ukończyliśmy Akademię Medyczną w Poznaniu. Firma BAS-MED została założona w 1993 roku i funkcjonowała wtedy jako Poradnia Dermatologiczna dla dzieci i dorosłych oraz Poradnia Laseroterapii, wykorzystując najnowsze osiągnięcia laseroterapii w leczeniu schorzeń narządu ruchu i dermatologii. W późniejszym czasie doświadczenie i nowatorskie metody zastosowania wybranych długości fali w leczeniu owrzodzeń podudzi i schorzeń grzybiczych, zaowocowały dwoma pracami doktorskimi w 2000 roku Artura, a 2001 Beaty. Obie prace doktorskie zostały wyróżnione przez Radę Wydziału Lekarskiego w Zabrzu i uhonorowane specjalnym wyróżnieniem Rektora Akademii Medycznej w Katowicach. Nowatorskie metody leczenia opisane w naszych pracach doktorskich są z dużym powodzeniem wykorzystywane w naszych gabinetach do dzisiaj.
Nasza firma cały czas się rozwijała i tak naszą ofertę rozszerzyliśmy o medycynę estetyczną i dietetykę. Aby lepiej zrozumieć wpływ żywienia na stan zdrowia pacjentów oboje ukończyliśmy studia podyplomowe z Dietetyki i żywienia człowieka na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Nasze spostrzeżenia i doświadczenie były zauważane przez licznych wydawców czasopism tak specjalistycznych jak i popularnonaukowych, do których to często pisaliśmy artykuły.
Chcąc zaoferować pacjentom najnowszą jak i najszerszą wiedzę ukończyliśmy na Akademii Medycznej w Poznaniu 3 letnie studia podyplomowe z homeopatii, a także specjalistyczny kurs z hipnozy medycznej.
Obecnie doceniając osiągnięcia medycyny Wschodu ukończyliśmy 2 letni kurs akupunktury rozszerzony o tradycyjną medycynę chińską. Poza tym corocznie uczestniczymy w kilku międzynarodowych kursach doskonalących.
Wróć do spisu treści